Tanıtım

İnternet üzerinde birçok site yasaklanma durumlarıyla karşı karşıya gelebiliyor. Bu gibi durumlarda, girmek istediğiniz siteye ulaşamamak oldukça sinir bozucu olabilmektedir. Lakin artık internet üzerindeki yasaklamaları bitiriyoruz. yasaklisiteleregiris.org içeriğinde sunulan program, Hotspot Shield sayesinde Yasaklı ve engelli bütün sitelere kolaylıkla erişebilmeniz mümkün olacak.

Site üzerinde ücretsiz olarak sunulan Hotspot Shield programı yalnızca Yasaklı Sitelere Giriş için değil, ip adrenizi gizlemek ve konumunuzu ortaya çıkarmamak için de kullanılabilir. Programımız, bunların yanı sıra otel, internet cafe, lokanta gibi toplu yerlerde bilgilerinizi çalmaya çalışan internet korsanlarına karşı kendinizi korumanıza yaramaktadır.

Yasaklı Sitelere giriş programı olan Hotspot Shield, Youtube Giriş için de kesin çözüm sunmaktadır. Artık Youtube dahil, tüm engelli sitelere tek bir tık ile giriş yapabileceksiniz. Sitemiz üzerinden programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Keyifli surfler dileriz.

Yasaklı Sitelere Giriş Ekibi